Novinky - Inspirace pro školky

Hlavní nabídka:

V kategorii Hračky 0-3 roky

0297 Puzzle Labirinto

Novinka na trhu Puzzle Labirinto je cestovní labyrintová hra, jež učí děti již od 2 let poznávat barvy, rozvíjí tvořivé myšlení, jemnou motoriku, správné psací návyky, logické myšlení, podporuje fantazii a stimuluje vizuomotorickou koordinaci. Puzzle Labirinto je oboustranná hra, jejíž pozadí tvoří na jedné straně přístavní město, na druhé straně venkovské prostředí. Děti musí správně provést jednotlivé figurky bludištěm. Hrací desku s bludišti si můžete jednoduše postavit buď do svislé, nebo vodorovné polohy. Jedná se o kompaktní hru, která je díky své jednoduché konstrukci ideální i na cesty.

600,00 Kč Přidat
V kategorii Hračky 3-6 let

1006 Mini Pallino

Dětská mozaiková hra rozvíjející jemnou motoriku, vizuomotorickou koordinaci, fantazii a tvořivost. Součástí balení je 6 karet s 12 předlohami, které děti za pomoci kláves a tlačítek vyplňují barevnými kuličkami. Je však možné vymýšlet a vyplňovat i vzory vlastní. Hračka je ideální na cesty.

450,00 Kč Přidat
1009 Mini Rami

Logická hra, jež procvičuje koordinaci a zručnost. Ovládáním páček se barevné kuličky navádějí labyrintem drah do cílových drážek. Jde o zábavný způsob, jak děti seznámit s binární (dvojkovou) soustavou čísel, na níž jsou založeny počítače.

450,00 Kč Přidat
6305 Big Marbledrome

1.000,00 Kč Přidat
6431 Skyrail Jurassic

Stavebnice Skyrail Jurassic umožňuje postavit visutou kuličkovou dráhu o délce až 4 metrů. Ta se pak stane dějištěm úžasných prehistorických dobrodružství s vašimi oblíbenými dinosaury. Stavebnice Skyrail Jurassic totiž byla navržena tak, aby mohla využívat velké průhledné kuličky, v jejichž nitru se skrývají fantastičtí dinosauři. Díky pozorováním, pokusům a objevům lze pronikat do základů fyziky a přirozeně porozumět některým jejím základním jevům, jako rychlosti, přitažlivosti, odstředivé síle a tření.

650,00 Kč Přidat

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky