Novinky - Inspirace pro školky

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Novinky

V kategorii Hračky 0-3 roky
 
0297 Puzzle Labirinto

0297 Puzzle Labirinto

Novinka na trhu Puzzle Labirinto je cestovní labyrintová hra, jež učí děti již od 2 let poznávat barvy, rozvíjí tvořivé myšlení, jemnou motoriku, správné psací návyky, logické myšlení, podporuje fantazii a stimuluje vizuomotorickou koordinaci. Puzzle Labirinto je oboustranná hra, jejíž pozadí tvoří na jedné straně přístavní město, na druhé straně venkovské prostředí. Děti musí správně provést jednotlivé figurky bludištěm. Hrací desku s bludišti si můžete jednoduše postavit buď do svislé, nebo vodorovné polohy. Jedná se o kompaktní hru, která je díky své jednoduché konstrukci ideální i na cesty.

600,00 Kč Přidat
V kategorii Hračky 3-6 let
 
1006 Mini Pallino

1006 Mini Pallino

Dětská mozaiková hra rozvíjející jemnou motoriku, vizuomotorickou koordinaci, fantazii a tvořivost. Součástí balení je 6 karet s 12 předlohami, které děti za pomoci kláves a tlačítek vyplňují barevnými kuličkami. Je však možné vymýšlet a vyplňovat i vzory vlastní. Hračka je ideální na cesty.

450,00 Kč Přidat
1009 Mini Rami

1009 Mini Rami

Logická hra, jež procvičuje koordinaci a zručnost. Ovládáním páček se barevné kuličky navádějí labyrintem drah do cílových drážek. Jde o zábavný způsob, jak děti seznámit s binární (dvojkovou) soustavou čísel, na níž jsou založeny počítače.

450,00 Kč Přidat
6305 Big Marbledrome

6305 Big Marbledrome

1.000,00 Kč Přidat
6431 Skyrail Jurassic

6431 Skyrail Jurassic

Stavebnice Skyrail Jurassic umožňuje postavit visutou kuličkovou dráhu o délce až 4 metrů. Ta se pak stane dějištěm úžasných prehistorických dobrodružství s vašimi oblíbenými dinosaury. Stavebnice Skyrail Jurassic totiž byla navržena tak, aby mohla využívat velké průhledné kuličky, v jejichž nitru se skrývají fantastičtí dinosauři. Díky pozorováním, pokusům a objevům lze pronikat do základů fyziky a přirozeně porozumět některým jejím základním jevům, jako rychlosti, přitažlivosti, odstředivé síle a tření.

650,00 Kč Přidat
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky