Hračky 0-3 roky - Inspirace pro školky

Hlavní nabídka:

Hračky 0-3 roky

0242 Daisy Shape Sorter

Stavebnice rozvíjející jemnou motoriku, tvořivost a schopnost rozeznávat barvy a tvary. Skládá se ze 14 různobarevných dílků sedmi různých tvarů, které se děti učí rozpoznat a vložit do správného otvoru ve víku. Po ukončení hry lze celou soupravu uložit do úhledné schránky ve tvaru květiny. Všechny díly stavebnice jsou omyvatelné.

700,00 Kč Přidat
0260 Daisy Box Chiodoni

Mozaiková stavebnice rozvíjející jemnou motoriku, tvořivost a schopnost rozeznávat barvy a tvary. Děti vkládají jednotlivé díly do podložky a vytvářejí tak své první mozaikové obrazce nebo stavějí na podložce různé výškové stavby. Po skončení hry lze celou soupravu uložit do úhledné schránky ve tvaru květiny. Podložka je z měkkého ohebného plastu špičkové kvality a všechny díly jsou omyvatelné.

650,00 Kč Přidat
0262 Daisy Box Castello

700,00 Kč Přidat
0295 FantaColor Labirinto

Novinka na trhu FantaColor Labirinto je cestovní labyrintová hra, jež učí děti již od 2 let poznávat barvy, rozvíjí tvořivé myšlení, jemnou motoriku, správné psací návyky, logické myšlení, podporuje fantazii a stimuluje vizuomotorickou koordinaci. FantaColor Labirinto je oboustranná hra, jejíž pozadí tvoří na jedné straně moře, na druhé straně zahrada. Děti musí dostat různobarevné kolíčky po cestičkách do domečku stejné barvy. Hrací desku s bludišti si můžete jednoduše postavit buď do svislé, nebo vodorovné polohy. Jedná se o kompaktní hru, která je díky své jednoduché konstrukci ideální i na cesty.

0297 Puzzle Labirinto

Novinka na trhu Puzzle Labirinto je cestovní labyrintová hra, jež učí děti již od 2 let poznávat barvy, rozvíjí tvořivé myšlení, jemnou motoriku, správné psací návyky, logické myšlení, podporuje fantazii a stimuluje vizuomotorickou koordinaci. Puzzle Labirinto je oboustranná hra, jejíž pozadí tvoří na jedné straně přístavní město, na druhé straně venkovské prostředí. Děti musí správně provést jednotlivé figurky bludištěm. Hrací desku s bludišti si můžete jednoduše postavit buď do svislé, nebo vodorovné polohy. Jedná se o kompaktní hru, která je díky své jednoduché konstrukci ideální i na cesty.

4007 Daisy Orsetti

Stavebnice pro nejmenší. Děti spojují barevné díly do řetězů nebo jiných konstrukcí a přitom rozvíjejí jemnou motoriku, vizuomotorickou koordinaci, rozlišují barvy a tvary a posilují svaly na rukou. Jednotlivé díly jsou omyvatelné, nerozbitné a vzájemně plně kompatibilní. Vyrobeno z plastů nejvyšší kvality.

4008 Daisy Leprotti

4009 Daisy Polipetti

4020 Link

Velice zajímavá a ojedinělá stavebnice určená zejména pro nejmenší.
Stavebnice rozvíjí jemnou motoriku, představivost, určování barev a je vyrobena z vysoce kvalitního plastu.
Vysokou kvalitu produktu zajišťuje vymezovací proužek, který spojuje obě poloviny tyčky a zabraňuje prasknutí při neodborné manipulace (tyčka spadne na zem).

4040 Qubò I

Hračka je určena dětem od 1 roku. Děti spojují barevné díly do různých konstrukcí a pak je zase oddělují od sebe. Během hry se rozvíjejí následující dovednosti. Při spojování a rozpojování dílů dochází u dětí k rozvoji motorických schopností, k posilování svalů a k rozvoji vizuální a manuální koordinace, při různých způsobech skládání konstrukcí dochází k rozvoji tvořivého a kombinačního myšlení. Děti se učí rozlišovat barvy a tvary.

570,00 Kč Přidat
4135 Animal Links

400,00 Kč Přidat
4152 Daisy Basic Triangoli

Mozaiky pro nejmenší. Děti vkládají jednotlivé díly do podložky a vytvářejí tak své první mozaikové obrazce nebo stavějí na podložce různé výškové stavby. Tyto hračky u děti rozvíjejí jemnou motoriku, tvořivost a schopnost rozeznávat barvy a tvary. Podložky jsou z měkkého ohebného plastu špičkové kvality a všechny díly jsou omyvatelné. Stavebnice jsou vzájemně plně kompatibilní.

350,00 Kč Přidat
4160 Daisy Maxi

450,00 Kč Přidat
4162 Daisy Basic Chiodoni

350,00 Kč Přidat
4170 Saxoflute

Stavebnice skládající se z barevných do sebe zapadajících dílků různých tvarů, která umožňuje sestavit jeden vlastní hudební nástroj, jako je trubka, flétna či saxofon, na nějž je možné následně hrát. Všechny části jsou netoxické a nerozbitné a zajišťují tak bezpečné hraní.

200,00 Kč Přidat
4190 FantaColor Junior (souprava s kufříkem)

Mozaiky určené dětem již od 2 let rozvíjejí vizuomotorickou koordinaci, jemnou motoriku a tvořivé myšlení. Balení obsahuje 48 velkých nerozbitných knoflíků o průměru 32 mm, průhlednou desku s otvory, pod kterou lze snadno vložit jednu z 8 oboustranných karet s 16 předlohami (barevné nebo černobílé obrázky), a stojánek (4195) nebo kufřík (4190), který zároveň plní funkci stojánku, a umožňuje tak usazení desky v nakloněné poloze a využití i pro cestovní účely (např. v autě, ve vlaku, v letadle).

650,00 Kč Přidat
4195 FantaColor Junior Basic

450,00 Kč Přidat
4199 Combi Junior

Rozšířená varianta mozaik FantaColor Junior. Dvě hry v jednom velkém multifunkčním kufříku: z jedné strany mozaika s šesti oboustrannými předlohami, určená dětem již od 2 let, rozvíjející vizuomotorickou koordinaci, jemnou motoriku a tvořivé myšlení, z druhé strany velká bílá kreslicí tabule pro za sucha mazatelné fixy. Snadnými, intuitivními pohyby lze podložku zvednout, sklopit a obrátit na druhou stranu. Díky speciálnímu madlu je kufřík přenosný a vhodný na cesty. Combi Junior má velmi pěkný, atraktivní design. Vše je vyrobeno bez ostrých hran, což zajišťuje bezpečné používání hračky.

900,00 Kč Přidat

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky